Game Changer

GAME CHANGER – nasza deska all around aczkolwiek ze wskazaniem do freestyle, wzmocnienia diagolane oraz wstawki carbonowe umożliwiają zamocowanie butów i agresywne zacięcie. Eliptyczny concave łatwo wprowadza Deske w ślizg. System responsywnej pracy wzdłużnej pozwala na miłe prowadzenie deski i ułatwia lądowania. Ta deska zadowoli nawet wybrednych riderów. 

Za prawidłowe zacięcie odpowiada system wzmocnionych krawędzi – Active Edge – specjalnie ułożone włókna powodują że deska nie skręca się przy mocnym krawędziowaniu.

Sztywność deski, a tym samym jej pracę wzdłużną  kontroluje system Active Flex– nasza deska pracuje selektywnie , tipy bardziej a środek mniej, w ten sposób , zwiększa się komfort pływania na falkach, lądowania sa bardziej miękkie a odbicia mocniejsze.

Lekkość deski to sprawa hybrydowego rdzenia, specjalne połączenie pianki konstrukcyjnej i drewna dale lekki i dobrze pracujący rdzeń. 

Buty do deski– to propozycja dla zawodników lubiących wake style , do naszej deski można je zamocować bez obaw o wyrwanie insertów, w tym miejscu bowiem wzmacniamy konstrukcje Carbonem

Carbon to świetny materiał , obniża wagę deski i nadaje jej sztywność tam gdzie potrzebujemy,  Game Changer ma kierunkowe wzmocnienia z Carbonu , jest to nieodzowna część naszych autorskich rozwiązań wspomagająca kierunkową i responsywną prace desek.

Eliptical concave – kolejne proste a wspaniałe rozwiązanie dzięki temu małemu eliptycznemu wgłębieniu w konstrukcji deski bardzo łatwo wejść w ślizg, deska nie klei się do wody , jest szybsza i pewnie się prowadzi.

ROCKER

5 cm

FLEX

MEDIUM-HARD

SIZES

137×41
141×42
145×43

WEIGHT

1.8 kg

BEST FOR

ALL AROUND, FREESTYLE