LITE

LITE – przedstawiamy model słabo wiatrowy lub dla początkujących riderów wymagających stabilnej i dużej deski.  prostokątny outline zwiększa kontakt krawędzi z wodą, pozwala na łatwiejsze ostrzenie przy słabym wietrze, ta deska powiezie was przy granicznych warunkach a dla cięższych zawodników może okazać się deską podstawową.

 

Za prawidłowe zacięcie odpowiada system wzmocnionych krawędzi – Active Edge – specjalnie ułożone włókna powodują że deska nie skręca się przy mocnym krawędziowaniu.

Sztywność deski, a tym samym jej pracę wzdłużną  kontroluje system Active Flex– nasza deska pracuje selektywnie , tipy bardziej a środek mniej, w ten sposób , zwiększa się komfort pływania na falkach, lądowania sa bardziej miękkie a odbicia mocniejsze.

Lekkość deski to sprawa hybrydowego rdzenia, specjalne połączenie pianki konstrukcyjnej i drewna dale lekki i dobrze pracujący rdzeń. .

Eliptical concave – kolejne proste a wspaniałe rozwiązanie dzięki temu małemu eliptycznemu wgłębieniu w konstrukcji deski bardzo łatwo wejść w ślizg, deska nie klei się do wody , jest szybsza i pewnie się prowadzi.

ROCKER

3 cm

FLEX

MEDIUM

SIZES

150×45

WEIGHT

2,2  kg

BEST FOR

LIGHT WIND